Kategorie E-Sklepu

Galeria Srebra i Światła R&R

Film

List Powitalny

Galeria R&R - List Powitalny (miniatura)

Szanowni Państwo,

Galeria Srebra i Światła R&R, do której mamy zaszczyt i przyjemność Państwa zaprosić, to ukoronowanie naszych wieloletnich rodzinnych zainteresowań, które z czasem przekształciły się w pasję.

Pragniemy Państwu zaoferować możliwość dokonywania zakupów unikalnych antycznych wyrobów sztuki użytkowej w szerokim wyborze i doskonałym stanie zachowania.

W naszej Galerii zgromadziliśmy przepiękne, stare przedmioty ze srebra i plateru, antyczne żyrandole i lampy, a także przedmioty spoza tych kategorii, które z uwagi na swoją wyjątkowość przyciągnęły naszą uwagę. Każdy z przedmiotów pochodzących z różnych epok i reprezentujących różne style, to osobne dzieło, opowiadające inną historię, którą w sobie kryje. Przynajmniej część tych historii samych przedmiotów udało nam się odkryć, poruszając się po śladach często pozacieranych punc i sygnatur. Nasze eksponaty są często jednostkowymi dziełami wielkich mistrzów, czasem docenionych przez historię, czasem zapomnianych w zawirowaniach dziejowych.

Każdy z przedmiotów dostępnych w Galerii jest wyjątkowy i indywidualny, jednak mają cechy wspólne. Wspólny wszystkim jest wiek – w Galerii nie ma przedmiotów nowych i nowoczesnych, a także indywidualny charakter poszczególnych przedmiotów, będący wynikiem ręcznej bądź wprawdzie maszynowej, ale nie seryjnej i masowej produkcji. Dbamy o to, by nasze przedmioty prezentowały doskonały stan zachowania mimo upływu dekad, a nawet setek lat. Wszystkie przedmioty są też naszą własnością, każdemu z nich towarzyszy indywidualny certyfikat.

Galeria Srebra i Światła R&R może być odwiedzana zarówno w rzeczywistości, którą jest salon ekspozycyjny w centrum Łodzi, jak i w przestrzeni internetowej. Ci z Państwa, którzy pragną zobaczyć i dotknąć to, co zamierzają kupić, mają taką możliwość w salonie.

Wszystkich natomiast zapraszamy do przygody poszukiwań czegoś dla siebie lub na prezent i zakupów na naszych stronach. Szczegółowe opisy przedmiotów, ich twórców, pracowni, technik wytworzenia i epok, z których pochodzą wraz z pięknymi fotografiami i firmami pomogą Państwu dokonać wyboru.

Naszym pragnieniem jest by przedmioty, które pokochaliśmy i które nas zachwycają, trafiły do rąk osób wrażliwych na ich piękno i unikalność. I żeby cieszyły ich oczy.

Magdalena, Elżbieta i Anna

Fotografie z Salonu Wystawienniczego w Łodzi

Galeria R&R - Wnętrza - Foto 1 Galeria R&R - Wnętrza - Foto 2 Galeria R&R - Wnętrza - Foto 3 Galeria R&R - Wnętrza - Foto 4 Galeria R&R - Wnętrza - Foto 5 Galeria R&R - Wnętrza - Foto 6 Galeria R&R - Wnętrza - Foto 7 Galeria R&R - Wnętrza - Foto 8 Galeria R&R - Fotografie - Foto 1 Galeria R&R - Fotografie - Foto 10 Galeria R&R - Fotografie - Foto 11 Galeria R&R - Fotografie - Foto 13 Galeria R&R - Fotografie - Foto 14 Galeria R&R - Fotografie - Foto 15 Galeria R&R - Fotografie - Foto 17