Kategorie E-Sklepu

Fotogaleria naszych Lamp i Żyrandoli we wnętrzach

Od czasu do czasu mamy wyjątkową przyjemność zobaczyć Lampy z naszej Galerii w miejscu ich instalacji - w zabytkowych budynkach, mieszkaniach. Wyjątkowe instalacje w wyjątkowych przestrzeniach są naszą inspiracją i motywacją do jeszcze większych nakładów pracy i chęci. Postanowiliśmy podzielić się z Państwem niniejszą Interaktywną Galerią wyselekcjonowanych ujęć z wybranych instalacji, aby mogli Państwo razem z nami szukać inspiracji do własnych realizacji – lub po prostu poczuć, jak światło z naszych Lamp może zmienić Państwa wnętrza.

 

Quantum Broker Sp. z o.o.

Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. powstała w 1998 roku z połączenia wcześniej działających na rynku ubezpieczeniowym firm brokerskich. W naszej wieloletniej działalności zdołaliśmy pozyskać zaufanie wielu przedsiębiorstw na terenie całej Polski. Dynamiczny wzrost liczby zleceniodawców spowodował udoskonalenie procedur związanych z jakością obsługi Klientów.

Główna siedziba Grupy Brokerskiej Quantum Sp. z o.o. mieści się w pałacyku w Łodzi przy ulicy Narutowicza 48. Podczas restauracji budynku i jego wnętrz, aby przywrócić im dawny styl i przepych, właściciele postanowili wykorzystać oryginalne Żyrandole i Lampy z oferty naszej Galerii. Poniżej prezentujemy zdjęcia wykonane właśnie we wnętrzach tegoż pałacyku. Serdecznie dziękujemy firmie Quantum Broker Sp. z o.o. za udostępnienie nam pałacyku w celach sesji fotograficznej.

 
 

Rezydencja prywatna w woj. wielkopolskim